Magistrat opublikował informację o kandydatach, którzy zgłosili się do konkursu na stanowisko Dyrektora Bogatyńskiego Ośrodka Kultury. Wpłynęła jedna oferta. 

Marcin Woroniecki jako prowadzący Projekt „Maj Kultura”, fot. archiwum UMiG Bogatynia/P. Dusza

Na stanowisko Dyrektora Bogatyńskiego Ośrodka Kultury wpłynęła 1 oferta od Marcina Woronieckiego (o konkursie więcej pisaliśmy w artykule Burmistrz szuka nowego dyrektora Bogatyńskiego Ośrodka Kultury).

- W wyniku przeprowadzonej weryfikacji wymogów formalnych wskazanych w ogłoszeniu o konkursie ustalono, że oferta Pana Marcina Woronieckiego spełnia wymagania formalne i tym samym kandydat zakwalifikował się do następnego etapu konkursu. Z kandydatem zakwalifikowanym do dalszego procesu rekrutacji zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna - poinformował burmistrz Wojciech Dobrołowicz. 

Niemal dokładnie rok temu "karuzela stanowiskowa" zmieniła osobę zarządzającą BOK-iem. Pisaliśmy o tym szczegółowo w artykule Dyrektor z BOK do biblioteki. Pod koniec lutego 2022 roku Bożena Mazowiecka ze stanowiska ówczesnego Dyrektora Bogatyńskiego Ośrodka Kultury zajęła funkcję dyrektora biblioteki zakontraktowaną do 2025 roku.  Zwolnione stanowisko dyrektora Bogatyńskiego Ośrodka Kultury zajęła Aneta Szakiel - Sosnowska jako pełniącą obowiązki. 

Marcin Woroniecki jest absolwentem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej z siedzibą we Wrocławiu. Już pracował wcześniej Bogatyńskim Ośrodku Kultury jako instruktor ds. organizacji imprez, jest również redaktorem technicznym urzędowego biuletynu informacyjnego "Bogatynia". 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.