Policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali dwóch mężczyzn i jedną kobietę podejrzewanych o kradzieże sklepowe. Wszyscy wykorzystując nieuwagę obsługi sklepów wynosili towar nie płacąc. Łupem 49-letniej kobiety padły perfumy, mężczyźni w wieku 45 i 61 lat kradli artykuły spożywcze i alkohol. Wszyscy za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Za kradzież cudzego mienia może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze zgorzeleckiej komendy w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu udowodnili 49-letniej mieszkance powiatu zgorzeleckiego kradzież perfum. Kobieta w jednej z drogerii na terenie Zgorzelca wykorzystując nieuwagę obsługi wyniosła pachnidła o wartości ponad 1 200 złotych.

Tego samego dnia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 45 i 61-latka podejrzewanych o kradzieże sklepowe na terenie Bogatyni. Łupem starszego z mężczyzn były artykuły spożywcze o wartości ponad 500 złotych. Młodszy oprócz żywności kradł również alkohol. Łączna wartość skradzionego przez niego towaru wyniosła prawie 4 000 złotych.

Wszyscy za popełnione przestępstwa usłyszeli już zarzuty. Za popełnione czyny może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.