53-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego zatrzymany przez Funkcjonariuszy Rewiru Dzielnicowych ze Zgorzelca spędzi w więzieniu 1 rok i 3 miesiące. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego celem odbycia kary za popełnione przestępstwa. Dodatkowo złamał sądowy zakaz kontaktowania oraz zbliżania się do osoby najbliższej.

Na obrazku kajdanki oraz napis POLICJA, fot. KPP w Zgorzelcu 

Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego ma do odbycia karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności. 53-latek popełnił również przestępstwo z art. 244 KK, mianowicie złamał zakaz zbliżania się na odległość nie mniejszą niż 20 m do osoby najbliższej.

Przy okazji przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.