Urząd ogłosił postępowanie na organizację imprezy "Wakacje z Energią 2024", zwanej małymi Karbonaliami.

Hurt w Bogatyni występujący w miniony weekend, fot. bogatynia.info.pl

W zeszłym roku organizacja imprezy była skreślona z budżetu. Radni zdecydowali o tym, żeby nie organizować imprezy przy wyraźnym niezadowoleniu burmistrza. Rok wcześniej zaplanowano wydatek na poziomie ok. 250 tys. zł i również pojawił się wniosek o usunięcie jej z uchwały budżetowej (vide W Bogatyni będą małe Karbonalia).

W tym roku impreza ma się odbyć. Pojawiło się już oficjalne zaproszenie do składania ofert na organizacje i realizacje imprezy masowej "Wakacje z energią".

Przedmiot zamówienia jest organizacja i realizacja imprezy masowej w dniach: 21 czerwca 2024 roku w godzinach od 17:00 do 24:00 i 22 czerwca 2024 roku w godzinach od 16:00 do 24:00. Relizacja ma być zapewniona pod względem artystycznym, sportowym, rekreacyjnym, akcji reklamowej, organizacji stanowisk gastronomicznych oraz zaplecza technicznego i urządzeń rekreacyjnych.

Przewidywana lokalizacja imprezy - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28.

Wykonawca ma zapewnić "gwiazdy wieczoru" na każdy dzień. W pierwszym dniu gwiazda ma być młodego pokolenia, wykonującej muzykę pop, rap, R&B w dniu 21 czerwca 2024 roku wraz z riderem technicznym, oświetleniowym i socjalnym (w tym zapewnienie noclegu) oraz opłacenie tantiem autorskich (ZAiKS),

Ma być również zapewnione prowadZenie konferansjerskie i zorganizowanie dyskoteki wraz z DJ w dniu 22 czerwca w godzinach 22:00-24:00.

Przewidziano zapewnienie dla dzieci urządzeń rozrywkowych i rekreacyjnych: dmuchany zamek, dmuchana zjeżdżalnia, skakaniec, basen na kulki, labirynt i wesołe miasteczko.

Wykonawca powinien załączyć opracowanie koncepcji całej imprezy pod względem artystycznym (uwzględniając harmonogram i godziny koncertów "gwiazd"), rekreacyjno-sportowym w rozbiciu na każdy dzień imprezy, akcji reklamowej/medialnej, strefy gastronomicznej, ogródków piwnych, strefy handlowej, zapewnienia zaplecza technicznego i urządzeń rekreacyjno-rozrywkowych, a także ochrony imprezy oraz dopełnienie wszelkich formalności związanych z organizacją imprez masowych.

Gmina Bogatynia zabezpieczyła artystów, którzy wystapią na scenie według harmonogramu: 21 czerwca 2024 roku zespół "Masters" od godziny 18:00 do godziny 19:15; Shymczyk od godziny 21:00 do godziny 22:15 oraz 22 czerwca 2024 roku zespół "Modern Talking" od godziny 17:00 do godziny 18:15.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.