Jeszcze w styczniu ub. r. w Bogatyni organizowany był wielki turniej piłkarski w intencji pomocy popularnemu piłkarzowi. Piotr zmarł wczoraj w wieku 44 lat. 

fot. archiwum

Na początku ubiegłego roku Bogatynia grała dla "Ołówka". W Bogatyni odbył się wówczas charytatywny turniej piłki nożnej "Gramy dla Ołówka" połączony z licytacją voucherów oraz różnego rodzaju gadżetów, z którego dochód został przekazany dla Piotra Mochnacza. W akcji wzięło udział 16 drużyn piłkarskich. Piotr Mochnacz zwany "Ołówkiem" sam był przed chorobą popularnym piłkarzem. Piotr od około 13 lat chorował na cukrzycę. W sierpniu 2022 roku trafił do szpitala z powodu złamania biodra, a następnie zgłosił się na oddział chirurgiczny w Bogatyni w celu leczenia postępującej szybko stopy cukrzycowej. Po krótkim czasie okazało się jednak, że nie ma szans na ratunek, że infekcja zaszła już za daleko i konieczne było amputowanie obu nóg poniżej kolan...

Piotr pozostawił w smutku i żałobie mamę, dzieci i rodzinę. Pogrzeb odbędzie się 25.05 o godzinie 12.00 na cmentarzu komunalnym w Bogatyni. 

W imieniu redakcji składamy szczere kondolencje Bliskim Piotra. 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.