Rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Bogatynia.

Jest to kolejny etap działań zmierzających do uchwalenia na terenie naszej gminy Gminnego Programu Rewitalizacji, który wraz z pozostałymi dokumentami strategicznymi pozwoli na podejmowanie przemyślanych i skoordynowanych działań zmierzających do rewitalizacji obszarów zdegradowanych, jak również umożliwi w przyszłości sięganie po środki zewnętrzne z przeznaczeniem na zadania rewitalizacyjne.

Celem konsultacji jest poznanie stanowiska mieszkańców, podmiotów prowadzących lub zamierzających prowadzić na terenie gminy działalność gospodarczą lub społeczną i pozostałych zainteresowanych osób i podmiotów, a w szczególności poznanie ich uwag i opinii.

Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od 15.08.2022r. do 14.09.2022r.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w trzech formach:

– formularza uwag (w załączeniu poniżej), który można będzie wypełnić i przesłać do Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni

– ankiety skierowanej do wszystkich zainteresowanych osób – link do ankiety pod adresem: https://forms.office.com/r/Gaxe9cDV62

– spotkania konsultacyjnego w formie on-line, przeprowadzonego za pośrednictwem platformy Microsoft Teams – link do formularza rejestracji pod adresem: https://forms.office.com/r/DgQS1mhbpL

Szczegółowe informacje dotyczące procesu konsultacji znaleźć można w załączonym poniżej Obwieszczeniu.

Obwieszczenie o konsultacjach

Projekt uchwały

Formularz uwag

Diagnoza_BOGATYNIA_konsultacje

zalacznik_graficzny

Źródło: UMiG Bogatynia 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.