1 rok i 4 miesiące, tyle w więzieniu spędzi 36-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Bogatyni. Mężczyzna w przeszłości karany był między innymi za kradzieże i przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Zanim trafił do aresztu usłyszał zarzut za kradzież paliwa oraz kierowanie pojazdem pomimo sadowego zakazu i cofniętych uprawnień. Na wyrok za te przestępstwa będzie oczekiwał za kratami.

Na zdjęciu drzwi do policyjnej celi, fot. KPP w Zgorzelcu 

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni podczas nocnej służby na terenie miasta, zauważyli mężczyznę, który był podobny do osoby poszukiwanej. W wyniku podjętych czynności służbowych funkcjonariusze potwierdzili, że 36-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego ma do odbycia 1 rok i 4 miesiące więzienia. Mężczyzna był już karany między innymi za kradzieże i przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

 

 

Policjanci z bogatyńskiego komisariatu w wyniku analizy prowadzonych postępowań oraz zebranego materiału dowodowego, przedstawili zatrzymanemu zarzuty za kradzież paliwa oraz kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu i cofniętych decyzją starosty uprawnień.

 

36-latek trafił już do aresztu gdzie będzie oczekiwał na wyrok za popełnione przestępstwa.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.