Tak będzie wyglądał Park Handlowy Bogatynia, fot. wizualizacje inwestoraDo Centrum Chińskiego, PEPCO i CCC dołącza kolejna marka, która zdecydowała się wynająć powierzchnię handlową w Parku Handlowym Bogatynia

Kolejny sklep, w którym będziemy mogli robić zakupy odwiedzając PH Bogatynia to Neonet.  "Neonet to ogólnopolska sieć sklepów oferujących sprzęt AGD, RTV oraz IT. Obecnie posiada ponad 500 sklepów na terenie całego kraju. W Parku Handlowym Bogatynia sklep wynajął powierzchnię 422 mkw." - poinformował portal galeriehandlowe.pl. Neonet posiada już jeden sklep w Bogatyni, który prawdopodobnie zostanie przeniesiony.

Inwestor informuje również o zakończeniu prac ziemnych i przejściu do kolejnego etapu inwestycji. Otwarcie PHB ma nastąpić jeszcze w tym roku - w IV kwartale. Oprócz sklepu Neonet w PHB 1200 m kw. zajmie Centrum Chińskie, sklep obuwniczy CCC zajmie 353 mkw., a PEPCO 422 mkw.

Ciągle nie znana jest marka, która zajmie drugi pawilon na tyłach Tesco. Według założeń będzie tam market wielkopowierzchniowy oferujący produkty branży budowlanej i wyposażenia wnętrz, tzw. sklep typu DIY (ang. Do It Yourself - zrób to sam). Jego powierzchnia użytkowa szacowana jest na około 2,5 tys. m kw.

Więcej na temat planowanej inwestycji pisaliśmy:

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.