Magdalena Hruby sama i z synem zagrała w kilku popularnych serialach telewizyjnych. Jej przygoda ze srebrnym ekranem rozwija się i niedługo możemy ją zobaczyć w głośnych ekranizacjach.

Magdalena Hruby (druga od lewej), fot. archiwum prywatne

Karierę Magdy śledzimy od lat: była twarzą popularnych krzyżówek (Bogatynianka twarzą popularnych krzyżówek (foto)), kandydatką na Miss Lata (Bogatynianka ma szansę na Miss Lata "Super Expressu") oraz Miss Foto Powiatu (Sukces bogatynianek w wyborach Miss Powiatu 2011). Teraz pora na seriale.

- Wszystko zaczęło się od marzenia, które w głowie kiełkowało od najmłodszych lat. Zawsze sobie mówiłam, że chciałabym zagrać w serialu. A, że marzenia trzeba spełniać i realizować, a nie tylko marzyć... - opisuje naszej redakcji Magda.

- W sierpniu zeszłego roku postawiłam kropkę nad i... i pojechałam do agencji aktorskiej. Tam musiałam przejść casting polegający na nagraniu wizytówki, sesji zdjęciowej i zagraniu dwóch scen. Nadmienię, że już w 2020 roku kręciłam reklamę/spot we Wrocławiu. Po zapisaniu się w sierpniu do agencji aktorskiej długo nie musiałam czekać na telefon, bo już po 1,5 tygodnia miałam pierwszą rolę w serialu "Dzielnica Strachu" odcinek 192. Zagrałam Dagnę, kobietę która doznała straty dzieciątka... W między czasie zapisałam się do kolejnej agencji aktorskiej. I tak zaczęłam statystowanie w serialu "Pierwsza Miłość", ale tylko hobbystycznie. W październiku otrzymałam kolejną rolę, tym razem w serialu "Policjantki I Policjanci" odcinek 1102. Tutaj musiałam się wykazać grą aktorską (śmiech). Wcieliłam się w rolę Renee, kobiety oszustki podającej się za Francuzkę, która oszukiwała na fałszywe pieniądze. Na planie nauczyłam się walczyć (śmiech). To zupełnie inaczej wygląda niż myślałam oglądając filmy przed telewizorem. Bardzo fajne doświadczenie. Sceny do tego odcinka kręciliśmy na przełomie dwóch miesięcy (październik-listopad). W międzyczasie jeździłam na plan "Pierwszej Miłości" wystąpiłam w 5 odcinkach - opowiada nam aktorka z Bogatyni.

Magdalena Hruby podczas zdjęć, fot. archiwum prywatne

Swoją przygodą z kamerą zaraziła również syna. - W grudniu kolejna rola tym razem z moim synkiem. Tak on też należy do agencji aktorskiej i świetnie sobie poradził na castingu, stąd rola w serialu "Sprawiedliwi Wydział Kryminalny" odcinek 762 "Sala zabaw". Tutaj gramy jedną scenę (rola: Matka, dziecko), ale wspólnie (śmiech). To był dla mnie Wyjątkowy odcinek, ponieważ mój synek miał debiut na planie, czuł się jak ryba w wodzie. Został doceniony przez reżysera i pochwalony. Odcinek dopiero zostanie wyemitowany w telewizji na kanale TV4. Także czekam z niecierpliwością - dodaje Magdalena Hruby. 

- Ten rok zaczęłam z przytupem... Rola w serialu "Policjantki i Policjanci" odcinek 1132 "Prawda czy wyzwanie". Wcielam się w rolę Prezenterki programu śniadaniowego dla dzieci. Wydaje się spokojny odcinek, ale tylko z pozoru (śmiech) więcej nie zdradzę... Odcinek zostanie dopiero wyemitowany, ponieważ tydzień temu byłam na planie filmowym. Ta rola była dla mnie totalnym wyzwaniem bo miałam 3-4 godziny na naukę scenariusza/tekstu, którego było na prawdę bardzo dużo. Na planie grałam u boku Wojtka Sikory i Ani Bosak. Spałam godzinę, a na planie zdjęciowym byłam cały dzień. Nie wiem jak dałam radę, ale ta rola upewniła mnie, że jestem w tym dobra i chcę się rozwijać w aktorstwie. Teraz czekam na kolejne role, wyzwania. W między czasie biorę udziały w castingach do reklam. Nie szukam castingów to moje agencje, w których jestem zapisana... wybierają dla mnie. Tak teraz w sobotę muszę przygotować scenkę i zagrać/nagrać i wysłać do agencji (reklama). Proszę trzymać kciuki (śmiech) - opisuje Magda. 

Syn również należy do agencji, fot. archiwum prywatne

Co do przyszłości? - Już w lutym zapisuję się na warsztaty aktorskie we Wrocławiu. I mam kolejne ciche marzenie - studia aktorskie. Chciałabym podziękować mojemu Ukochanemu, za to, że zawsze mnie wspiera i wierzy we mnie... oraz mojej Rodzinie. Jeżeli jesteście Państwo ciekawi jak wygląda praca na planie filmowym to zapraszam do mnie na Instagram bądź Facebook tam dodaję relacje z planu (zdjęcia, filmiki).

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.